Ruszyły zapisy na nową inwestycję w Mińsku Mazowieckim
Villa Development

Siennicka IV to ostatni budynek powstający na Osiedlu Siennicka. Nowoczesny projekt wpisuje się w ideę miejskiego życia, które zapewni pełen komfort swoim mieszkańcom. Inwestycja położona jest dostatecznie daleko od ulicy, co gwarantuje spokój a wypoczynek w pobliżu zieleni, zapewni bliskie sąsiedztwo kompleksu leśnego. Osiedle Siennicka to idealne miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi i młodych małżeństw.

Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura, kolory, kształt budynku, dobrze rozplanowane powierzchnie mieszkań oraz zagospodarowanie terenu Osiedla. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by gwarantowały komfort i funkcjonalność. Można tu znaleźć przytulną kawalerkę, jaki i duże, rodzinne mieszkanie trzy lub czteropokojowe. Każdy lokal posiada balkon, taras, a mieszkania na parterze zielone ogródki.

Mieszkańcy na terenie Osiedla będą mieć do dyspozycji duży i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, parkingi przed budynkiem a w lokalach usługowych salon fryzjerski oraz przedszkole. W pobliżu zlokalizowane są szkoła podstawowa, gimnazjum, supermarkety oraz ścieżki rowerowe i joggingowe.

Standard i jakoś wykończenia to dla nas priorytet, dlatego też zadbaliśmy o to, aby części wspólne były dopracowane w każdym detalu. Nowocześnie zaaranżowane klatki schodowe, duże przestronne garaże podziemne i cichobieżne windy sprawiają, że każdy mieszkaniec będzie czuł się tu dobrze.

Dogodny dojazd do Warszawy (40 min od centrum) zapewniają usytułowane w pobliżu stacje kolejowe, zarówno stacja główna Mińsk Mazowiecki jak i  Mińsk Mazowiecki Anielina, przy ulicy przystanek PKS oraz łatwy wyjazd samochodem na obwodnicę miasta.

Inwestycja w trakcie realizacji.

Zakończenie inwestycji III kwartał 2017r.

Osiedle Siennicka Etap IV - kompleks budynków
Villa Development
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
Adres do korespondencji:
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
Biura Sprzedaży Mieszkań
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
ul. Wesoła 1C
tel.: +48 25 758 87 44
tel: +48 888 804 904 lub +48 604 462 404
email: mieszkania@villadevelopment.pl