Domy Opera Zabudowa bliźniacza

Domy Opera na sprzedaż

Dogodna lokalizacja – zapewniająca bliskość miasta oraz terenów rekreacyjnych – sprawia, że osiedle domów bliźniaczych w Wólce Mińskiej koło Mińska Mazowieckiego może być dla Państwa idealnym miejscem do zamieszkania. W pobliżu znajdują się leśne tereny rekreacyjne, a także szkoła podstawowa i gimnazjum w Niedziałce. Ponadto z osiedla można szybko i wygodnie dotrzeć obwodnicą do Warszawy. Dom koło Mińska Mazowieckiego to idealna propozycja dla tych, którzy pragną znaleźć dla siebie zaciszne miejsce, a jednocześnie mieć zagwarantowaną bliskość dużego miasta.

Proponujemy domy na sprzedaż z zakończonego pierwszego etapu, w którym 4 budynki zostały oddane do użytku w 2012 roku. Jest nam miło poinformować również, że drugi etap jest w trakcie realizacji.

Osiedle jest ogrodzone, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Domy na sprzedaż wykonane są w standardzie deweloperskim na parterze i na piętrze. Budynki są z zewnątrz ocieplone styropianem, a także obłożone tynkiem mineralnym, zaś dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Wewnątrz pomieszczenia posiadają wszelkie instalacje podłączone oraz mają położone tynki na ścianach. Części wspólne osiedla są kompleksowo wykonane przez dewelopera. Ponadto codzienny komfort życia gwarantuje również strefa kontrolowanego dostępu oraz dobrze dopasowane, a także eleganckie oświetlenie części wspólnych.

Podobnie jak w przypadku poprzednich realizacji VILLA DEVELOPMENT prestiżu budynkom dodają ciekawe oraz atrakcyjne dla oka elementy projektów, a także detale wykończeniowe w częściach wspólnych inwestycji.

Villa Development
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
Adres do korespondencji:
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
Biura Sprzedaży Mieszkań
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
tel.: +48 25 758 87 44
tel: +48 888 804 904 lub +48 604 462 404
email: mieszkania@villadevelopment.pl