Ruszyły zapisy na nową inwestycję w Mińsku Mazowieckim
Villa Development

Osiedle Siennicka to nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych wykonanych w ciekawej architekturze z dbałością o detale i sposób wykończenia. Inwestycja wyróżnia się na tle innych projektów nowoczesną architekturą, funkcjonalnymi i komfortowo zaplanowanymi mieszkaniami dobrze doświetlonymi poprzez wykorzystanie w większości pomieszczeń dużych okien.

Można tu znaleźć przytulne mieszkanko o powierzchni od 23 m2 (kawalerki) do dużego lokalu o powierzchni ok. 80 m2 (cztery pokoje). Istnieje możliwość dopasowania powierzchni lokalu do potrzeb klienta (łączenie mieszkań, zmiany do projektu).

Do mieszkań na parterze przylegają ogródki, budynek posiada podziemny parking i windy. Na Osiedlu znajduje się ogrodzony,nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz duży parking dla mieszkańców.

Osiedle powstaje na obrzeżach miasta na granicy kompleksu leśnego Leśnictwa Stankowizna. Atrakcyjność lokalizacji to jednocześnie spokój i wypoczynek w pobliżu zieleni, ale też niedalekie położenie od centrum miastach.

Dogodny dojazd do Warszawy (40 min od centrum) zapewnia pobliże obu stacji kolejowych znajdujących się w mieście, zarówno stacja główna Mińsk Mazowiecki jak i stacja Mińsk Mazowiecki-Anielina oraz łatwy wyjazd samochodem na obwodnicę miasta.

W pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, supermarket Kaufland.

Inwestycja zakończona, budynek oddany do użytku.

W przygotowaniu projekt kolejnego bloku na tym osiedlu.


Osiedle Siennicka Etap II - kompleks budynków
Villa Development
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
Adres do korespondencji:
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
Biura Sprzedaży Mieszkań
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Kościuszki 14 lok. U-18
ul. Wesoła 1C
tel.: +48 25 758 87 44
tel: +48 888 804 904 lub +48 604 462 404
email: mieszkania@villadevelopment.pl